Relaks i harmonia w naturze

Relaks, spokój, równowaga – czyli co otrzymujesz od masażu Kobido

Codziennie gdzieś biegniesz: rano, by zdążyć do pracy, po pracy by złapać mniej zatłoczony autobus, po południu na szybki obiad, siłownię i zakupy… Nie masz czasu pomyśleć o chwili dla siebie, a jeśli nawet taka się znajdzie… dbasz o to, by przeznaczyć ją na przerobienie najnowszego kursu czy sprawdzenie nowinek z branży. Jak odpuścić sobie i znaleźć chwilkę na relaks? Jak połączyć pielęgnację twarzy z pielęgnacją swojego wnętrza i wciąż wyrabiać się z codziennymi obowiązkami?

Kobido Clinic Warszawa centrum
Relaks w postaci masażu Kobido rozpoczyna się od masażu karku.

Czas na relaks – multitasking, kiedy właściwie… nie robisz nic

Naładowanie baterii, odzyskanie równowagi oraz lifting twarzy w jednym – w dodatku, kiedy nic nie robisz. Tak, to wydaje się nieprawdopodobne. Jednak właśnie na tym polega relaksacja poprzez masaż Kobido. Oddaj się w ręce specjalistów, którzy manualnie zajmą się podniesieniem owalu Twojej twarzy oraz wyrównaniem energii “ki”.

Energia “ki” (inaczej nazywana qi, chi lub qigong) to energia, która krąży po Twoim ciele. Jest często zatrzymywana poprzez napięcia, złe (lub błędne) przekonania lub losowe zdarzenia na które reagujesz emocjonalnie, chociaż nie masz na nie wpływu. Energia, która kłębi się w zamknięciu jest marnowana, a tym samym pozbywasz się witalności, kreatywności i dobrego samopoczucia.

Co więcej, energia “ki” w tradycyjnym ujęciu masażu Kobido, nie ma nic wspólnego z “kosmiczną energią”, która jest promowana przez ruch New Age. To coś, co możesz rzeczywiście zaobserwować, zwracając szczególną uwagę na swoje samopoczucie. Zawsze, gdy budzisz się wypoczęta z głową wolną od natrętnych myśli – to właśnie wibrująca energia “ki”. Kiedy szczerze cieszysz się z sukcesu przyjaciela – przepuszczasz przez ciało energię “ki”. Jeśli uśmiechasz się bez powodu, to również znak, że cyrkulacja tej energii działa prawidłowo!

Co zatem czujesz po porządnej sesji Kobido? Harmonię i uczucie bycia “tu i teraz”. Piękna skóra i ujędrniona twarz to przy tak silnych wrażeniach duchowych, “efekt uboczny”.

Relaks. Warszawa centrum pod znakiem Kobido?

Zdecydowanie tak. Nasza klinika, specjalizuje się w relaksacji poprzez masaż Kobido, a gabinet mieści się w samym centrum Warszawy. Dobrze skomunikowana lokalizacja, sąsiedztwo charakterystycznych punktów stolicy i kameralny klimat, to tylko niektóre z zalet Kobido Clinic Warszawa.

Masaż Kobido Warszawa centrum
Masaż jest tylko dla kobiet? Nic bardziej mylnego – panowie również go uwielbiają!

Ale na czym polega cały rytuał?

Podczas masażu, nastaw się jedynie na relaks, ponieważ wszystkim (zaczynając od demakijażu) zajmie się masażysta. Kobido rozpoczyna się właśnie od dokładnego umycia twarzy, podczas którego już wykonywane są koliste, harmonijne ruchy, przygotowujące skórę do bardziej intensywnych działań. Po tym etapie następuje okład gorącym ręcznikiem, który powoduje rozluźnianie mięśni twarzy oraz szyi.

Faza, która odbywa się bez użycia olejków eterycznych, rozluźnia najbardziej spięte okolice. Nie ma tu wyznaczonego czasu na wykonanie tego etapu. Ważne, aby był skuteczny i pozwolił mięśniom na odprężenie.

W kolejnej fazie, następuje pobudzenie krążenia. Ruchy dłoni, zmieniają się w bardziej płynne i wolniejsze gesty. Relaksacyjna muzyka i olejki eteryczne zaczynają oddziaływać na zmysły. Na tym etapie, nasi Klienci bardzo często odpływają w pół-sen.

Po dokładnym wymasowaniu twarzy, szyi i dekoltu, rozpoczyna się najbardziej intensywny moment masażu Kobido. Jest to uciskanie, szczypanie, ugniatanie najbardziej newralgicznych miejsc. Dzięki użyciu tak intensywnych technik, dociera się do głębokich warstw skóry, które regularnie pobudzane, odwdzięcza się naturalnie młodym wyglądem.

Oczywiście każdy Klient jest nieco inny i nie można podać jednego schematu dla masażu. Przed rozpoczęciem rytuału, nasi specjaliści dokładnie przyglądają się twarzy i indywidualnie dobierają techniki, jakie zostaną przeprowadzone podczas masażu Kobido. Mnogość i różnorodność ruchów dłoni sprawia, że efekty naturalnego liftingu twarzy są widoczne gołym okiem.


Kobido Clinic Warszawa
Japoński masaż twarzy Kobido
Zarezerwuj wizytę już dziś!


Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *